Vårt team

Sammen har vi variert og omfattende erfaring, og en kultur som sørger for at vår kollektive kompetanse kommer alle våre oppdrag til gode.

Alf Håkon Lille-Mæhlum

alf.haakon@321.no +47 918 00 299

Anders Dæmroen

anders@321.no +47 922 03 269

Eirik Lunnan Djuve

eirik@321.no +47 951 31 159

Henrik Helmers

henrik@321.no +47 970 45 990

Kim Neergaard Sørensen

kim@321.no +47 926 08 460

Lars Ingar Øien

larsingar@321.no +47 96 996 600

Lise Bulling Bratberg

lise.bratberg@321.no +47 900 89 732

Martin Skalstad Steen

martin@321.no +47 417 62 791

Morten Slatten Berg

morten@321.no +47 958 12 599

Ole Fredrik Haave

olefredrik@321.no +47 416 83 387

Ole Hjalmar Herje

olehjalmar@321.no +47 982 19 373